Hakkımızda

Bir kardeşler halı yıkama 2012 yılında Sakarya'nın Arifiye ilçesinde hizmet vermeye başlamış ardından Sakarya’nın birçok ilçesine servis ağını genişleterek hizmet verme potansiyeline ulaşmıştır. 400 m² kapalı alan tesisi ve modern makineleri ile sizlere kaliteli halı yıkama hizmetini sunmaya devam etmektedir.

Günden güne artan talep üzerine sektöre bakış açısını değiştirip teknolojik yatırımlar gerektiğini görerek bu yönde yoğunlaştı. Tesisimiz halı yıkamanın olmazsa olmazlarından Toz Alma Ünitesi, Otomatik Bantlı Halı Yıkama Makinesi, Toz ve Güneşten Korunaklı Halı Kurutma Alanları, kış mevsiminde hava şartlarından etkilenmeyen Fırınlı Kurutma Üniteleri ile teknolojik altyapımızı kurarak tam donanımlı fabrikasyona dönüştürüldü. İdealimiz kurulduğumuz günden itibaren sektörün en iyisi olup kendimizi geliştirerek daha profesyonel daha kaliteli hizmet vererek, sağlıklı ve hijyenik ortamlar yaratıp müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak ve en mükemmelini sunmaktır.

Zor kazanılan güvenin kolay kaybedilebilir olduğunun farkındayız. Güveninizi koruyabilmek kalitemizin sürekliliğini sağlayabilmek için sizden gelen istek öneri ve şikâyetleri önemsiyor, hep daha iyi daha kaliteli hizmeti hedefliyoruz.

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz  

                                      
Bir Kardeşler Halı Yıkama 
Hakan BİR

Bizleri Arayarak Ücretsiz Sevis İmkanından Faydalanın.